Aktualności

June 3, 2019

Brazylijskie targi medyczne: Qianjing Medical: Nowy trend kreatywności i innowacji

26. Międzynarodowa Wystawa Medyczna w Sao Paulo w Brazylii w dniach 21-24 maja 2019 r. Jest w pełnym rozkwicie. HOSPITALAR to profesjonalna wystawa, której gospodarzem jest międzynarodowa wystawa sprzętu medycznego w Sao Paulo i słynna wystawa MEDICA w Niemczech, która jest certyfikowana przez międzynarodową federacja szpitalna (IHF). W 2000 r. Departament Handlu Stanów Zjednoczonych przyznał mu tytuł „niezawodnej wystawy biznesowej”.

8.2.jpg

São Paulo ma zaawansowane placówki medyczne w regionie, które stanowią 65% całego brazylijskiego rynku medycznego. Większość wyrobów medycznych i produktów medycznych jest importowana, co czyni je idealnym miastem dla międzynarodowych przedsiębiorstw medycznych na wejście na rynek Ameryki Łacińskiej. Po latach rozwoju stała się kompleksową i profesjonalną wystawą medyczną w Brazylii, a nawet w Ameryce Łacińskiej. Jest to miejsce dla handlowców w Brazylii i krajach sąsiednich, aby znaleźć nowe produkty i technologie.


图片1.png

Jako profesjonalny producent zszywacza chirurgicznego Jiangsu Qianjing Medical dostarczył innowacyjne produkty sprzętu chirurgicznego dla brazylijskich agentów. Klient oglądający scenę w niekończącym się strumieniu pochwały. Zapoznał się również z agentem wielu międzynarodowych przyjaciół jednocześnie, zdobywając niezwykłe osiągnięcie.

图片2.jpg

Numer stoiska firmy to 20-180B. Ci, którzy nie brali udziału w wystawie, pośpiesz się na miejsce, aby zobaczyć firmę.

图片3.png

Firma Qianjing Medical odniosła sukces na brazylijskiej wystawie medycznej, a później weźmie udział w innych wystawach krajowych.

Szczegóły kontaktu