Aktualności

September 25, 2019

Zdrowie Asia International Exhibition & Conference | Czekamy na Ciebie

Międzynarodowa wystawa i konferencje poświęcone zdrowiu Azji

Międzynarodowe targi zdrowia i konferencji Asia Asia obejmujące Międzynarodowe Targi i Konferencje Pharma Asia to największe doroczne wydarzenie branży farmaceutycznej i zdrowia w Pakistanie. To trzydniowe coroczne wydarzenie rozpoczęło się 15 lat temu w jednej hali, a teraz stało się największym corocznym zgromadzeniem powiązanych udziałowców Industries i zajmuje powierzchnię wystawienniczą o powierzchni ponad 165 000 m2 w Karaczi i 92 000 m2 w Lahore, tj. Maksymalna pojemność oba centra wystawowe. Co więcej, jest to jedyne wydarzenie sektora zdrowia zatwierdzone przez Ufi (Globalne Stowarzyszenie Przemysłu Targowego, Paryż - Francja) w Pakistanie .

a%20(9).jpg

Scena wystawowa

Informacje o wystawie

Qianjing medical weźmie udział w wystawie z różnymi instrumentami chirurgicznymi zaprojektowanymi i opracowanymi przez qianjing medical, w tym różnymi zszywaczami i akcesoriami szeroko stosowanymi w chirurgii małoinwazyjnej, chirurgii odbytnicy i urologii, ochronnym rękawem chirurgicznym i laparoskopowym aparatem do nakłuwania.

微信图片_20190924133556.jpg

Nasze stoisko

DATA:

24-26 września 2019 r

LOKALIZACJA:

Centrum targowe Karaczi, Pakistan

NASZE BUTY :

H5-E122

未标题-1.jpg

Przyjmowanie klientów

Wystawa potrwa trzy dni (24-26 dni). Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska qianjing (h5-e122), jeśli jesteś gotowy wziąć udział w wystawie lub już w niej uczestniczyłeś. Qianjing z pewnością spełni Twoje oczekiwania!

Szczegóły kontaktu